Running Lights
Lördag 14 oktober 2017 i Alingsås Lördag 14 oktober 2017 i Alingsås

Registrerade deltagare och lag.

NamnFödelseårLoppOrt/klubb

Abbe Löfgren

2011

Knatteloppet

Alingsås

Ac Ragnarsson

1957

5km Dam

Ljung

Adam Davidsson

1996

10km Herr

Siene syra

Adam Book

1987

10km Herr

Göteborg

Adelia Erixon

2011

Knatteloppet

Alingsås

Admir Harbas

1988

10km Herr

Vårgårda

Adrian Trygg

2012

Knatteloppet

Alingsås

Agnes Karlsson

2006

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Agnes Bjelkemyr

2005

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås

Agnes Weijland Carlsson

1990

5km Dam

Lerum

Agnieszka Pruchnik

1982

5km Dam

Nossebro

Albin Schröder

2008

5km Herr

OK Skogshjortarna

Aleksandra Wierzbicka

1979

10km Dam

Göteborg

Alessandra Bergenland Rios

2012

Knatteloppet

Alingsås

Alexander Widerström

1995

5km Herr

Alingsås

Alexzandra Östh

1990

5km Dam

Arentorp/Helås FK

Alfred Olausson

2013

Knatteloppet

Magra IS

Alfred LIndblad

2011

Knatteloppet

Alingsås

Ali Ahmed

2005

BarnOchUngdom Pojke

Gråbo

Alice Schiller

1998

5km Dam

Alingsås IF

Alice Andersson

2006

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås IF

Alice Lundin

2004

5km Dam

Alingsås KIK

Alice Melin

2009

Barnloppet

Alingsås

Alice Lindh Vikström

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Alma Rosén

2015

Knatteloppet

Alingsås KIK

Alma Lindh

2015

Knatteloppet

Alingsås

Alma Olausson

2014

Knatteloppet

Magra IS

Alva Lindgren

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Alva Lundeen

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås

Alva Damborg

2008

Barnloppet

Alingsås

Alva Sylvén

2008

Barnloppet

Skogsbygdens IF

Alvin Brockmark

2006

BarnOchUngdom Pojke

Sörhaga-Alingsås hockey

Alwin Kronberg

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Amanda Karlsson

1998

10km Dam

Vårgårda

Amanda Kock

1990

5km Dam

Majorna

Amanda Sannestål

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Amanda Ek

2012

Knatteloppet

Landvetter

Amanda Alavik

1991

10km Dam

Ljung

Amanda Sjögren

1996

10km Dam

Alingsås

Anders Dahlström

1961

10km Herr

Gustavsberg

Anders Julin

1974

10km Herr

Ann Lundberg team

Anders Roxenius

1968

10km Herr

Alingsås

Anders Sandberg

1988

10km Herr

Obbes Crew

Anders Rylander

1982

5km Herr

Sparbanken Alingsås

Anders Berg

1964

10km Herr

Göteborg

Anders Lindqvist

1975

10km Herr

Furutjärns IF

Anders Karlsson

1985

10km Herr

Alingsås

Andre Wolak

1981

Promenad

Göteborg

Andreas Borgesten

1984

10km Herr

Vårgårda

Andreas Thorelund

1980

10km Herr

Alingsås Bockstyren

Andreas Tönnerheim

1974

5km Herr

Alingsås

Andreas Branell

1986

10km Herr

Ryda SK

Andreas Jorlöv

1978

10km Herr

Alingsås

Andreas Brandt

2001

5km Herr

Alingås segel sällskap

Anette Larsson

1970

10km Dam

Friskis & Svettis Vårgårda

Anette Wellner

1984

5km Dam

Alingsås

Anette Attemalm

1966

10km Dam

Lerum

Angelica Blixt

1987

5km Dam

Alingsås

Anita Holmberg

1962

5km Dam

Alingsåspolisens IF

Ann Lindstrom

1957

10km Dam

Alingsås lasarett

Ann Grimbeck

1976

10km Dam

Partille

Ann-Christin Fohlin

1963

5km Dam

OK Skogsvargarna

Ann-Kristin Hedeberg

1958

5km Dam

Göteborg

Ann-Sofie Sivelä

1972

5km Dam

Jyväskylä

Anna Dahlström

1967

5km Dam

Stockholm

Anna Dyrhede

1980

5km Dam

Alingsås

Anna Eliasson

1980

10km Dam

Alingsås

Anna Brockmark

1977

5km Dam

Alingsås

Anna Hertzman

1976

10km Dam

Trollhättan

Anna Nordhall Falk

1985

5km Dam

Serneke

Anna Boström

1976

10km Dam

Alingsås

Anna Nyberg

1970

5km Dam

Lidköping

Anna Wrede

1981

5km Dam

Mölndal

Anna Bjelkemyr

1974

5km Dam

Alingsås

Anna Weise

1989

10km Dam

Alingsås

Anna Claesson

1966

10km Dam

Mellerud

Anna Lund

1986

5km Dam

Lindome

Anna Edvardsson

1981

10km Dam

Alingsås

Anna Piszczek

1979

10km Dam

Jonslund

Anna Andréasson

1986

5km Dam

Vårgårda

Anna Ronnstedt

1987

5km Dam

Lindome

Anna Nordgren

1977

10km Dam

Alingsås KIK

Anna Svantesson

1963

5km Dam

VÄSTRA FRÖLUNDA

Anna Svedjenäs

1974

5km Dam

Alingsåspolisens Idrottsförening

Anna-Karin Andrén

1973

5km Dam

Alingsås Triathlonklubb

Anna-Lena Wikstén

1983

10km Dam

Landvetter

AnnaCarin Abrahamsson

1984

10km Dam

Loo

Annaclara Hjalmarsson

2004

5km Dam

Bergstena Kristinagården

Anne Merisalu

1953

Promenad

Akuten Alingsås

Anne-Marie Wallström

1956

10km Dam

Alingsås

Anneli Todorovic

1975

10km Dam

Alingsås KIK

Anneli Algö

1973

10km Dam

Alingsås

Anneli Magnusson

1973

5km Dam

kungsbacka

Annelie Larsson

1979

5km Dam

Herrljunga

Annika Eriksson

1951

Promenad

Stallarholmen

Annika Nyman

1960

10km Dam

Alingsås

Annika Källgren

1961

5km Dam

Alingsås

Annika Kobsa

1966

10km Dam

Göteborg

anniki engström

1962

5km Dam

torslanda

Anton Lundell

2004

5km Herr

Alingsås

Anton Koljo

2006

BarnOchUngdom Pojke

SAH

Anton Berg

1995

10km Herr

Fristad

Arvid Jönsson

2014

Knatteloppet

Alingsås

Arvid Gustafsson

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Astrid Lärka

2016

Knatteloppet

Alingsås

August Grönbäck

2016

Knatteloppet

Göteborg

Axel Granat

2013

Knatteloppet

Alingsås

Axel Schiller

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Axel Furunger

2011

Knatteloppet

Alingsås

Axel Samuelsson

2006

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås

Bella Brink

2015

Knatteloppet

Västra Frölunda

Ben Aronstam

1972

5km Herr

Alingsås

Benjamin Källman

2013

Knatteloppet

Lerum

Benjamin Johansson

2008

5km Herr

Alingsås Triathlonklubb

Bianca Madsen

2007

BarnOchUngdom Flicka

Ifk göteborg fotboll

Birgitta Nilsson

1967

10km Dam

Klässbol

Birgitta Strömberg

1981

5km Dam

Vänersborg

Birgitta Elfström

1959

10km Dam

Borås

Bjarne Nyberg

1970

10km Herr

Långared LK

Björn Nyman

1976

10km Herr

Ryda SK

Björn Gunnarsson

1958

10km Herr

Vänersborg

Björn Magnusson

1942

10km Herr

Alingsås

Björn Åsén

1970

10km Herr

Alingsås IF Friidrott

Björn Fagerström

1966

10km Herr

Mölndal Outdoor IF

Blenda Rosén

2011

Knatteloppet

KIK Alingsås

Bob Brink

2013

Knatteloppet

Västra Frölunda

Britt Sandström

1949

Promenad

TeamFagerbergs

Britt-Marie Jannö

1965

10km Dam

Kungälv

Britta Hedström

1977

10km Dam

Alingsås

Buffy Rihm

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Cajsa Gustfsson

1973

5km Dam

Alingsås

Camilla Swärd

1972

5km Dam

Furutjärns IF

camilla Andersson

1979

5km Dam

Vårgårda

Carin Nilsson

1982

10km Dam

Göteborg

Carina Magnusson

1972

10km Dam

Alingsås

Carina Molin

1968

10km Dam

Nossebro

Carl Egerstad

2008

BarnOchUngdom Pojke

Lerums friidrott

Carl Thomson

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Carolina Johansson

1981

10km Dam

Alingsåspolisens Idrottsförening

Carolina Skoog

2003

5km Dam

Alingsås KIK

Caroline Svahn

1987

Promenad

Alingsås

Caroline Pritchard Swedengren

1982

10km Dam

Sexdrega

Caroline Svantesson

1986

10km Dam

Grankullen

Caroline Blohm

1977

5km Dam

Bollebygd

Casper Farje

2013

Knatteloppet

alingsås

Casper Flink

2009

Barnloppet

Alingsås

Catharina Öberg

1964

10km Dam

Borås SK

Cathrin Rosén

1980

10km Dam

Alingsås KIK

Cathrine Karlsson

1965

10km Dam

Askim

Charlie Zimmermann

2010

Knatteloppet

Vårgårda

Charlie Lundeen

2012

Knatteloppet

Alingsås

Charlie Forster

2013

Knatteloppet

Vårgårda

Charlie Jones

2014

Knatteloppet

Alingsås

Charlie Andersson

2014

Knatteloppet

Alingsås

CHARLOTTA ANDERSSON

1976

10km Dam

Obbes Crew

Charlotte Karlstedt

1999

10km Dam

Alingsås

Charlotte Johansson

1976

5km Dam

Skara

Chawan Salehi

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Christel Johansson

1962

5km Dam

Alingsås

Christer Lundgren

1971

10km Herr

Friskis&Svettis Vårgårda

Christer Tedefjord

1973

10km Herr

Alingsåspolisens idrottsförening

Christian Johansen

1966

10km Herr

Lerum

Christian Olsson

1974

10km Herr

Lonesome Runners

Christina Persson

1959

5km Dam

Itrim Nordstaden Göteborg

Christina Arnergård

1991

Promenad

Fagergläntan

Christoffer Johansson

1985

5km Herr

Lindome

Christoffer Hjalmarsson

1997

10km Herr

Bergstena Kristinagården

Christoffer Hiding

1985

10km Herr

Fredrikshofs FIF

Christopher Janes

1989

5km Herr

Överambitiös IF

Christopher Granath

1994

10km Herr

Vårgårda

Cissi Fogel

1979

10km Dam

Nossebro

Claes Thimfors

1956

10km Herr

Göteborg

Claes Lindberg

1960

10km Herr

Alingsås

Claes Valdemarsson

1980

10km Herr

Alingsås

Clara Mattsson

2010

Knatteloppet

Borås

Clara Lindqvist

2002

10km Dam

Alingsås KIK

Cornelia Steingrober

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Cornelia Serneke Wolmebrant

2007

BarnOchUngdom Flicka

Göteborg

Cristoffer Matlak

1982

5km Herr

Alingsås

Daniel Ingemarsson

2003

5km Herr

Alingsås

Daniel Johansson

1990

5km Herr

ALINGSÅS

Daniel Samuelsson

1977

10km Herr

Alingsås

Daniel Bergqvist

1990

10km Herr

Göteborg

Daniel Löfgren

1979

5km Herr

Alingsås

David Apoy

2013

Knatteloppet

Alingsås

David Rothamel

2005

5km Herr

Göteborg

David Bergman

1980

5km Herr

Vårgårda

Dejan Todorovic

1968

5km Herr

Sparbanken Alingsås

Disa Horn

2011

Knatteloppet

Alingsås

Dominic Sivelä

2006

5km Herr

Jyväskylä

Ebba Frih

2009

Barnloppet

Alingsås

Ebba Linder

2010

Barnloppet

Alingsås

Ebba Karlsson

2004

5km Dam

Alingsås KIK

Ebba Andersson

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Ebenezer Muambay kalengay

2011

Knatteloppet

Alingsås

Edith Lärka

2013

Knatteloppet

Alingsås

Edith Andreasen

2016

Knatteloppet

Göteborg

Elias Ferm

2006

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås

Elias Lager

2005

5km Herr

Herrljunga

Elin Ahlning

1987

10km Dam

Alingsås

Elin Brockmark

1979

10km Dam

Alingsås

Elin Eisele

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Elin Karlander

1979

10km Dam

Alingsåspolisens idrottsförening

Elin Österberg

1980

10km Dam

Göteborg

Elin Eisner

2005

10km Dam

Alingsås Triathlonklubb

Elin Olofsson

2004

5km Dam

Alingsås KIK

Elis Ynghammar

2014

Knatteloppet

Tinybrothers

Elisabet Carén

1973

5km Dam

Lerum

elisabeth mollberg

1951

5km Dam

kvinnojouren olivia

Elisabeth Lindqvist

1957

Promenad

Vänersborg

Ella Todorovic

2004

5km Dam

Alingsås KIK

Ella Stavåsen

2005

5km Dam

Parkstaden runners

Ella Rosén

2010

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Ella Korpås

2008

BarnOchUngdom Flicka

alingsås KIK

Ellen Persson

2012

Knatteloppet

Alingsås

Ellie Linder

2008

Barnloppet

Alingsås

Ellie Bergqvist

2010

Barnloppet

Sandared

Elliot Westin

2013

Knatteloppet

Alingsås

Elliot Westin

2013

Knatteloppet

Alingsås

Elliot Zimmermann

2010

Barnloppet

Öxabäck VIK

Elsa Engman

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Elsa Heed

2010

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Elsa Heed

2010

Knatteloppet

Alingsås KIK

Elsa Rylander

2011

Knatteloppet

KIK

Elsa Andersson

2002

5km Dam

Alingsås IF

Elsa Aronstam

2009

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Elsa Frost

2008

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Elzé Rimdeika

1977

5km Dam

Alingsås

Emanuel Qvint

2014

Knatteloppet

Alingsås

Emeli Ryman

1981

5km Dam

Sparbanken Alingsås

Emelie Savolahti

1999

10km Dam

Alingsås

Emelie Leandersson

1990

10km Dam

Alingsås

Emil Lindblad

2005

BarnOchUngdom Pojke

Sävedalens AIK

Emil Furunger

2008

Barnloppet

Alingsås

Emil Andersson

2007

5km Herr

Vårgårda

Emil Wågestrand

2006

BarnOchUngdom Pojke

Hemsjö IF

Emil Stendahl

2013

Knatteloppet

Göteborg

emil svensson

2000

Promenad

torslanda

Emilia Lindström

1988

10km Dam

Solvikingarna

Emilia Rubendahl

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Emilia Lundell

2014

Knatteloppet

Alingsås

Emilia Strömberg

2010

Knatteloppet

KIK/Alingsås

Emma Beijer

1982

5km Dam

Skara

Emma Jerne

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Emma Christell

2004

5km Dam

Kungsbacka

Emma Halvardsson

1990

Promenad

Alingsås

Emma Madås

2006

5km Dam

Kungsbacka

Emma Olsenius

1980

5km Dam

Akuten Alingsås lasarett

Emma Havilehto

1974

10km Dam

Älvängen

Emma Sjögren

1982

10km Dam

Floda

Emma Herbertsson

1981

10km Dam

Korvarna FC

Emmelie Lindskog

1983

10km Dam

Sparsör

Emmy Zimmerman

2004

5km Dam

Alingsås KIK

Emmy Nizen

2008

Barnloppet

Alingsås

Engla Johansson

2008

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Engla Johansson

2008

5km Dam

Alingsås KIK

Enok Wessbo

2003

5km Herr

Ljung

Enya Larsson

2005

5km Dam

Herrljunga

Eric Dahlgren

2003

5km Herr

Horse Bay Track & Field

Eric Thorell

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Erik Karlsson

1992

10km Herr

OK Alehof

Erik Josefsson

1988

10km Herr

#springerförlinn

Erik Rothamel

2007

5km Herr

Göteborg

Erik Björkgren

1980

10km Herr

Serneke

Erik Nizen

2011

Knatteloppet

Alingsås

Erika Stjernberg

2013

Knatteloppet

Alingsås

Erika Nordenskär

1987

5km Dam

Alingsås

Ester Gustafsson

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Esther Aronstam

2006

5km Dam

OK Skogshjortarna

Eva Gustavsson

1983

5km Dam

Nossebro

Eva Karlsson

1953

Promenad

Akuten Alingsås

Eva-Lena Aspelin

1980

5km Dam

Ödsmål

Eva-Lotta Pettersson

1970

5km Dam

Borås

Evelina Larsson

1997

5km Dam

Alingsås

Evelina Holmstrand

1990

5km Dam

Herrljunga

Evelina Andersson

1998

Promenad

Alingsås

Evina Därnlöf

2009

Barnloppet

Alingsås

Ewa Hörberg

1980

5km Dam

Herrljunga

Ewelina Gajewska

1984

5km Dam

Serneke

Fabian Farje

2011

Knatteloppet

Alingsås

Fabian Berntsson

2001

10km Herr

Sävdalens AIK

Fabian Andreasson

2007

Barnloppet

Alingsås

Felicia Christell

2006

5km Dam

Kungsbacka

Felicia Andersson

2002

Promenad

Alingsås IF Friidrott

Felix Tarre-hjälm

1993

10km Herr

Alingsås

Filip Zimmermann

2006

BarnOchUngdom Pojke

Vårgårda

Frank Ljunggren

2014

Knatteloppet

Alingsås

Fredric Högman

1988

5km Herr

Bälinge springers

Fredrik Swedengren

1986

10km Herr

Borås

Fredrik Lindh

1975

10km Herr

Alingsås

Fredrik Nilsson

1971

10km Herr

Timmy Byggare

Fredrik Davidsson

1970

10km Herr

Siene syra

Fredrik Holmer

2006

5km Herr

AIF Friidrott

Fredrik Andersson

1971

Promenad

Börjessons Bil/Alingsås

Fredrik Rothamel

1973

5km Herr

Göteborg

Frida Hermansson

2000

10km Dam

Ornunga IF

Frida Tarkkinen

1983

10km Dam

Sjuntorp

Frida Sanding

2007

BarnOchUngdom Flicka

SK Mjörn

Frida Karlsson

1993

5km Dam

Göteborg

Frida Börjesson

2003

5km Dam

Alingsås KIK

Frida Andersson

1981

10km Dam

Magra is

Gloria Ryman

2013

Knatteloppet

Sparbanken Alingsås

Greta Heed

2013

Knatteloppet

Alingsås KIK

Gunnel Ekholm

1965

5km Dam

Nossebro

Gustaf Stavåsen

1977

5km Herr

Parkstaden runners

Gustav Josefsson

1994

10km Herr

Alingsås

Gustav Birgersson

2013

Knatteloppet

Göteborg

Gustav Westeson

2002

5km Herr

Horred

Gustav Björkqvist

1990

10km Herr

#Springerförlinn

Gustavo Jansson

1987

10km Herr

Vårgårda

Göran Magnusson

1965

10km Herr

Floda

Hailey Mårtensson

2013

Knatteloppet

Alingsås

Hampus Benjaminsson

2005

5km Herr

Herrljunga

Hampus Andersson

2009

5km Herr

Vårgårda

Hampus Tarkkinen

2005

BarnOchUngdom Pojke

sjuntorp

Hanna Kyllönen

1985

5km Dam

Mölndal

Hanna Andersson

1990

5km Dam

#springerförlinn

Hanna Andrén

2004

5km Dam

Alingsås Triathlonklubb

Hanna Eriksson

2009

Barnloppet

Sjövik SK

Hanna Svensson

1984

5km Dam

Borås

Hanna Madås

1975

5km Dam

Kungsbacka

Hanna Borgare

1995

10km Dam

Fristad

Hanna Emanuelsson

1993

5km Dam

Alingsås KIK

Hanna Billingsdal

1981

10km Dam

Skepplanda

Hanna Andersson

1996

5km Dam

Alingsås

Hanna Keena

1984

5km Dam

Alingsås

Hanna Persson

1987

5km Dam

Alingsås

Hannah Björkdahl

2008

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Hans Hjalmarsson

1964

5km Herr

Bergstena Kristinagården

Harald Wängberg

1957

10km Herr

Långareds löparklubb

Harry Lindgren

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Hedda Hellqvist

2012

Knatteloppet

Alingsås

Hedda Lydén

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Heidi Lund

2013

Knatteloppet

Lindome

Heidi Ugglesjö

1981

5km Dam

Kärra

Helen Johansson

1978

5km Dam

Alingsås KIK

Helena Rothamel

1973

5km Dam

Göteborg

Helena Wessbo

1975

5km Dam

Sparbanken Alingsås

Helena Svensson

2015

Knatteloppet

Borås

Helena Tordeby

1979

5km Dam

Göteborg

Helena Tannergård

1985

10km Dam

Alingsås

Helena Thyberg

1992

5km Dam

Alingsås

Helene Olinsson

1979

5km Dam

Nödinge

Henrik Brodén

1973

5km Herr

Alingsås

Henrik Dahlvid

1981

10km Herr

Alingsås

Henrik Svensson

2016

Knatteloppet

Borås

Henrik Jarnelid

1973

10km Herr

Loo

Hilda Lindh

2013

Knatteloppet

Alingsås

Hilding Rislund

1997

10km Herr

Falköping

Hjalmar Gullvén

2013

Knatteloppet

Tollereds IF

Hjalmar Lydén

2009

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås

Hugo Dahlgren

2007

Barnloppet

Horse Bay Track & Field

Hugo Petersson

1995

5km Herr

SÄVSJÖ

Hugo Falk

2014

Knatteloppet

Brålanda

Hugo Bergqvist

2012

Knatteloppet

Sandared

Håkan Gleisner

1970

5km Herr

Vara

Håkan Sundkvist

1957

5km Herr

Mölndal

Ida Ugglesjö

1977

5km Dam

Lerum

Ida Carlsson

2001

10km Dam

Alingsås KIK

Ida Eriksson

1983

5km Dam

Göteborg

Ida Björk

2006

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Ida Öberg

1981

5km Dam

Akuten Alingsås lasarett

Ida Stenmark

1987

10km Dam

Stenmark club

Idun Hellqvist

2015

Knatteloppet

Alingsås

Ingemar Brylander

1977

10km Herr

VCC

Inger Börjesson

1968

5km Dam

Alingsås KIK

Inger Ronnstedt

1956

5km Dam

Mölndal

Ingrid Damborg

2008

Barnloppet

Alingsås

Ingrid Lindqvist

1973

5km Dam

Furutjärns IF

Iris Göransson

2011

Knatteloppet

Alingsås KIK

Irma Karlsson

2003

5km Dam

Alingsås KIK

Isa Rosén

2007

5km Dam

Alingsås KIK

Isa Rosén

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Isabel Aronstam

2009

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Isabell Bade Sundberg

2013

Knatteloppet

Alingsås

Isabella Dyrhede

1980

5km Dam

Alingsås

Isabella Andersson

2012

Knatteloppet

Loipart AB

Isabella Ek

1978

5km Dam

Alingsås

Isac Hjerpe

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Isac Melin

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Isak Källman

2005

5km Herr

Herrljunga SKFK

Isak Andrén

2008

5km Herr

Alingsås Triathlonklubb

Isak Löfgren

2014

Knatteloppet

Alingsås

Jacob Walderstedt

2010

Knatteloppet

Alingsås

Jacob César

2014

Knatteloppet

Alingsås

Jakob Nyqvist

1993

10km Herr

VARA

Jakob Josefsson

1993

5km Herr

Alingsås

Jakob Böhm

1990

10km Herr

IK Ymer

Jan Svensson

1959

10km Herr

Alingsås

Jennie Johansson

1985

10km Dam

Borås

jennifer engström

2000

Promenad

torslanda

Jenny Torbjörnsson

1974

5km Dam

Alingsås

Jenny Fredriksson

1974

5km Dam

Vargön

Jenny Videälv

1982

5km Dam

Floda

Jenny Engdahl

1983

10km Dam

Sjövik

Jenny Linn

1971

10km Dam

Alingsås KIK

Jenny Österberg

1979

10km Dam

Gråbo

Jenny Nordlund

1974

10km Dam

AIF Friidrott

Jerry Lagerquist

1949

5km Herr

Alingsås

Jessica Johansson

1994

5km Dam

Borås

Jessica Pettersson

1989

5km Dam

Alingsås KIK

Jessica Johansson

1969

5km Dam

Team Fagerbergs

Jessica Karlsson

1973

5km Dam

Vårgårda

Jesus Cortes

1992

Promenad

Börjessons Bil/Alingsås

Jimmy Åkesson

1968

10km Herr

Vårgårda

Jimmy Nord

2006

BarnOchUngdom Pojke

Hemsjö IF

Joachim Ottosson

1969

5km Herr

V. Frölunda

Joakim Alriksson

1981

10km Herr

Vårgårda

Joakim Andersson

1978

10km Herr

Alingsås

Joakim Johansson

1994

10km Herr

Vänersborgs SK

Joar Blomqvist

2007

BarnOchUngdom Pojke

Bredareds IF

Joel Ferm

2008

Barnloppet

Alingsås

Joel Wessbo

2005

5km Herr

Ljung

Johan Stockman

1994

10km Herr

Alingsås

Johan Hjalmarsson

1968

5km Herr

Börjessons Bil /Alingsås

Johan Öhman

1976

10km Herr

Alingsåspolisens Idrottsförening

Johan Lundell

1979

5km Herr

Alingsås

Johan Bielsten

1970

10km Herr

Lerum

Johan Weckman

1965

10km Herr

Gislaved

Johan Henriksson

1975

10km Herr

Tommy Byggare

Johan Kristiansson

1969

5km Herr

Borås

Johan Orbing

1990

10km Herr

Alingsås

Johan Josefsson

1992

10km Herr

#springerförlinn

Johan Korpås

1977

5km Herr

Alingsås KIK

Johan Schröder

1976

5km Herr

OK Skogshjortarna

Johan Olausson

1985

10km Herr

Magra IS

Johan Davidsson

1984

10km Herr

Alingsås

Johan Högberg

1976

10km Herr

Göteborg

Johan Jedmo

1982

5km Herr

Ödsmål

Johanna Löwing

1980

10km Dam

Borås

Johanna Bergström

1988

10km Dam

Göteborg

Johanna Ågren

1991

10km Dam

Akuten Alingsås

Johanna Jilsén

1987

5km Dam

Västra Frölunda

Johanna Forster

1990

10km Dam

Vårgårda

Johanna Johansson

1987

10km Dam

Alingsås Triatlonklubb

Johanna Kallin

1979

10km Dam

Alingsås

Johanna Backman

1993

5km Dam

Öckerö

Johanna Svanberg

1983

5km Dam

Kungsbacka

Johanna Magnusson

1982

10km Dam

Alingsås

Johannes Blomqvist

2010

BarnOchUngdom Pojke

Bredareds IF

Johannes Brandt

1989

10km Herr

Göteborg

John Ljungqvist

1998

5km Herr

Sparbanken Alingsås

Jojjo Claesson

1987

5km Dam

Lonesome Runners

Joline Abrahamsson

2013

Knatteloppet

Göta

Jonas Qvist

1982

10km Herr

IFK Göteborg

Jonas Storhaug

1977

10km Herr

Vårgårda

Jonas Nilsson

1958

10km Herr

Friskis&Svettis Alingsås

Jonas Strömberg

1980

5km Herr

Vänersborg

Jonatan Davidsson

1995

10km Herr

Siene syra

Jonatan Lundén

1978

5km Herr

Team Fagerbergs

Jonathan Haggren

2006

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås

Joni Westling

2011

Knatteloppet

Alingsås

Joni Westling

2011

Knatteloppet

Alingsås

Jonny Svensson

1968

5km Herr

Cementa AB

Josefin Haggren

2009

BarnOchUngdom Flicka

Alingås

Josefin Koppel

1995

10km Dam

Runacademi IF

Josefin Åkesson

1993

5km Dam

Springande tjejer

Josefin Johansson

1993

10km Dam

Göteborg

Judith Petersson

2009

Barnloppet

Alingsås IF

Julia Berg

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Julia Gustafsson

2002

10km Dam

Alingsås KIK

Julia Mattsson

2013

Knatteloppet

Borås

Julia Melites

1997

5km Dam

Alingsås

Julia Lindblad

2002

5km Dam

Sävedalens AIK

Julia Fröberg

2001

10km Dam

Alingsås KIK

Julia Skäär

1992

10km Dam

Göteborg

Juliette Erixon

2005

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås

Julius Petersson

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF

Jörgen Marcusson

1988

10km Herr

Fiskarbönderna

Jörgen Jonsson

1971

5km Herr

Hemsjö IF

Kalle Wickström

1984

10km Herr

Team Salming

Kalle Nilsson

2013

Knatteloppet

Alingsås

Karin Jansson

1974

5km Dam

OK Skogshjortarna

Karin Halin

1962

10km Dam

Stenkullen

Karin Glader

1985

5km Dam

Göteborg

Karin Andersson

1990

5km Dam

Itrim Nordstaden

Karin Widengren

1983

10km Dam

Göteborg

Karl Lärka

2011

Knatteloppet

Alingsås

Karolina Sävenlund

1973

5km Dam

Fristad

Kasper Van der Putten

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

katarina Lundgren

1966

10km Dam

Älvängen

Katarina Bredberg

1964

5km Dam

Itrim Nordstaden, Göteborg

Katja Wollersjö

1974

10km Dam

Alingsås

Katrin Wintå

1983

10km Dam

Nårunga

Kenneth Johansson

1975

10km Herr

Alingsås

Kent Larsson

1957

10km Herr

Hålta IK

Kent Holm

1966

10km Herr

Trollhättans IF Friidrott

Kevin Jarnelid

2003

10km Herr

Loo

Kevin Björne

2010

Knatteloppet

Alingsås

Kiem Vuong

1981

10km Herr

Göteborg

kjell Pettersson

1964

5km Herr

nossebro

Klara sävenlund

2000

5km Dam

Fristad

Klara Bergman

2001

10km Dam

Alingsås KIK

Klas Kälström

1984

10km Herr

Ryda SK

Klas Östbye

1974

10km Herr

Solvikingarna

Kriger Ahmed

1998

5km Herr

Örgryte IS

Kristian Gasparius

1975

10km Herr

Vallda

Kristian Wollersjö

1969

10km Herr

Alingsås

Kristina Näsström

1983

5km Dam

Axvall

Kristina Eisner

1973

10km Dam

Alingsås Triathlonklubb

Lars-Erik Wessbo

1973

5km Herr

Ljung

Lasse Tarvainen

1977

5km Herr

Göteborg

Leia Björne

2013

Knatteloppet

Alingsås

Lena Lundqvist

1965

5km Dam

Säve SK

Lena Asklund

1966

10km Dam

Stockholm

Lena Alavik

1959

5km Dam

Ljung

Lena Evaldsson

1969

5km Dam

Göteborg

Lena Nilsson

1969

5km Dam

Göteborg

Lenka Altamirano

1982

5km Dam

Serneke

Lennart Hjalmarsson

1955

10km Herr

SOK Knallen

Leona Heidgert

2009

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Lex Luiro

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Li Hallgren

1971

5km Dam

ALing¨sås

Lina Todorovic

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Lina Johansson

1988

10km Dam

Alingsås

Lina Ingemarsson

1972

5km Dam

Alingsås

Lina Kängström

1972

10km Dam

Akutmottagningen Alingsås lasarettet

Lina Mattsson

1980

5km Dam

Borås

Linda Lilja

1970

5km Dam

Alingsås

Linda Vuong

1974

10km Dam

Göteborg

Linda Augustsson

1990

5km Dam

#springerförlinn

Linda Johansson

1974

5km Dam

Team Fagerbergs

Linda Persson

1974

10km Dam

Vårgårda

Linda Toresgård

1974

5km Dam

IF Skattmasarna Göteborg

Linda Agapuu

1976

5km Dam

Alingsåspolisens Idrottsförening

Linda Ek

1982

5km Dam

Landvetter

Linda Zackringe

1988

5km Dam

Alpha Centauri

Linda Johansson

1973

5km Dam

Friskis&Svettis Vårgårda

Linda Smakoli

2006

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Linnéa Westerdahl

1987

5km Dam

Alingsås

Linnea Stålberg

1985

5km Dam

Hjärtum

Linnea Lindberg

1992

10km Dam

Göteborg

Linus Klasson

2004

5km Herr

Falkenbergs tennisklubb

Linus Oskarsson

1994

10km Herr

Alingsås KIK

Lisa Töru

1991

5km Dam

Göteborg

Lisa T. Heurlin

1987

10km Dam

Runacademy IF

Lisa Kylenfelt

1981

5km Dam

Ignatius IK

Lisa Holmer

2006

5km Dam

AIF Friidrott

Lisa Tobiasson

2002

Promenad

Du &Jag

Lisa Tavastila

1992

5km Dam

Alingsås

Lisbeth Löthman Schildt

1965

10km Dam

Alingsås

Liselott Bergqvist

1979

10km Dam

Sandared

Liv Skoglund

2012

Knatteloppet

Alingsås

Liza Ström

1992

5km Dam

Alingsås

Lotta viberg

1963

5km Dam

Lammhult norrvirrdarna

Lotta Sävenby, Johansson

1964

10km Dam

Alingsås

Loui Persson

2014

Knatteloppet

Alingsås

Loui Abrahamsson

2015

Knatteloppet

Göta

Louise Kvarefelt

1992

5km Dam

Överambitiös IF

Louise Carlsson

1993

10km Dam

Borås

Louise Härnälv

1993

5km Dam

Alingsås

Lova Svensson Palmqvist

2001

5km Dam

Alingsås KIK

Lova Johansson

2014

Knatteloppet

Grankullen

Lova Korpås

2005

5km Dam

Alingsås KIK

Lova Frih

2005

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås

Ludvig tarkkinen

2008

Barnloppet

sjuntorp

Ludwig Rossäng

1995

5km Herr

Önnered

Luis Alberto Farje

1976

5km Herr

Alingsås

Lukas Olsenius

2014

Knatteloppet

Alingsås

Lukas Andersson

2008

Barnloppet

Kungsbacka IF

Lukas Melander

1990

10km Herr

KFUM Örebro Friidrott

Madeleine Ekblad

1989

10km Dam

Ryda SK

Magnus Haggren

1972

10km Herr

Alingsås

Magnus Gustavsson

1984

10km Herr

Alingsås

Magnus Marklinder

1970

10km Herr

Alingsås

Magnus Andersson

1971

10km Herr

Nödinge

Maja Wold/Hedlund

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Maja Qvint

2015

Knatteloppet

Alingsås

Maja Bengtsson

2005

BarnOchUngdom Flicka

Halmstad

Maja Jiveland

2013

Knatteloppet

Alingsås

Majken Söderlund Larsson

2007

BarnOchUngdom Flicka

Stenungunds Friidrott

Malin Rosén

1973

5km Dam

Alingsås KIK

Malin Bexell

1973

10km Dam

Lonesome runners

Malin Grönbäck

1987

10km Dam

Göteborg

Malin Johnsson

1991

5km Dam

Majorna

Malin Hummel

1975

5km Dam

Alingsås

Malin Andersson

1974

Promenad

Team Fagerbergs

Malte Hallingsjö

2008

BarnOchUngdom Pojke

Gerdskens BK Alingsås

Marcus Karlsson

1970

5km Herr

Börjessons Bil/Alingsås

Marcus Andersson

1975

10km Herr

GKN Aerospace

Marcus Källman

1979

10km Herr

Lerum

Margaretha Ström

1951

Promenad

Akutmott Alingsås lasarett

Maria Olausson

1987

5km Dam

Magra IS

Maria Stockman

1987

10km Dam

Vallentuna

Maria Nilsson

1971

10km Dam

ÖDSMÅL

Maria Karjalainen

1975

5km Dam

Hudene

Maria Furunger

1975

10km Dam

Alingsås

Maria Mclachlan

1982

5km Dam

Göteborg

Maria Torge

1982

10km Dam

Alingsås

Mariann Tobiasson

1971

Promenad

Du & Jag

Marianne Larsson

1961

10km Dam

Mariestad

Marie Agapuu

1976

5km Dam

Alingsås

Marika Söderlund Larsson

2010

BarnOchUngdom Flicka

Stenungunds Friidrott

Marina Gasparius

1981

10km Dam

Vallda

Marita Halvardsson

1966

Promenad

Alingsås

Marlen Hagberg

1975

5km Dam

Alingsås

Marta Sibrecht

1977

10km Dam

Mölndal

Marta Magnusson

2007

Barnloppet

alingsås

Martin Syk

1983

10km Herr

Göteborgs Skidklubb

Martin Sundberg

1991

5km Herr

Fagergläntan

Martin Österbrand

1981

10km Herr

Alingsås

Martin Sylvén

1976

10km Herr

Skogsbygdens IF

Martina Nydén

1993

10km Dam

Göteborg

Martina Nilsson

1983

5km Dam

Göteborg

Mathias Karlsson

1988

10km Herr

Thea är bäst /Vårgårda

Mathilda Nordh

1989

10km Dam

Alingsås

Mathilda Andersson

1994

10km Dam

Vårgårda

Matilda Torstensson

2007

Barnloppet

Hudene

Matilda Niclasson

1994

10km Dam

Göteborg

Matilda Lärka

1989

10km Dam

Alingsås

Matilda Davidsson

1997

10km Dam

Siene syra

Mats Berg

1965

10km Herr

Fristad

Mats Boström

1969

10km Herr

Utby

Mattias Svensson

2013

Knatteloppet

Borås

Mattias Severinsson

1974

10km Herr

Fristad

Mattias Brolin

1975

10km Herr

Huj Foods AB

Max Jansson

2002

5km Herr

Alingsås Triathlonklubb

Maximilian Nordenskär

2011

Knatteloppet

Alingsås

Maya Nordlund

2010

Barnloppet

Alingsås Friidrott

Mechiel Abraham

1997

10km Herr

Örgryte

Meja Skoglund

2011

Knatteloppet

Alingsås

Melinda Madsen

2011

Knatteloppet

Vara SK

Melker Torstensson

2005

5km Herr

Hudene

Melker Jönsson

2012

Knatteloppet

Alingsås

Melker Warfvinge

2001

10km Herr

Alingsås IF fotboll

Melvin Havås

2002

10km Herr

Surte

Melvin Lundell

2007

Barnloppet

Alingsås

Melvin Sjölin

2014

Knatteloppet

Alingsås

Mette Asp

1981

10km Dam

Göteborg

Mia Wålm

1975

10km Dam

Vårgårda

Michael Johnsson

1983

10km Herr

Kungsbacka

Mikael Säker

1972

10km Herr

Alingsås

Mikael Sonesson

1973

10km Herr

Lonesome Runners

Mikael Edvardsson

1978

10km Herr

Alingsåspolisens IF

Mikael Palmér

1970

5km Herr

Sparbanken Alingsås

Milly Mårtensson

2010

Knatteloppet

Alingsås

Minora Skoog

2011

Knatteloppet

Alingsås

Moa Bengtsson

1994

5km Dam

Jönköping

Moa Hammarstarnd

1997

10km Dam

Vårgårda

Moa Frost

2009

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Moa Tholén

1994

10km Dam

Alingsås

Moa Granat

2015

Knatteloppet

Alingsås

Molly Ryman

2009

Barnloppet

Sparbanken Alingsås

Molly Gullskog

2009

Barnloppet

Alingsås IF

Monica Johansson

1966

5km Dam

Sollebrunn

Monica Öhrn

1965

5km Dam

Torslanda

Monica Larsson

1964

10km Dam

Friskis&Svettis VÅRGÅRDA

monica rydjer

1985

10km Dam

Alingsås

Monika Olsson

1954

Promenad

Alingsås

Monika Arvidsson

2000

5km Dam

Floda

Morgan Svensson

1956

5km Herr

Sparbanken Alingsås

Natalie Svensson

1993

5km Dam

Alingsås

Nea Apoy

2011

Knatteloppet

Alingsås kik

Nelli Wrang

2006

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Nellie Albrektson

2011

Knatteloppet

Alingsås kik

Neo Sandberg

2010

Barnloppet

Hörby

Niclas Karlsson

1973

10km Herr

Loipart AB

Niclas Castegren

1989

10km Herr

Gråbo

Niclas Hjelm

1976

10km Herr

#minförstabootcamp

Niklas Johansson

1968

5km Herr

Team Fagerbergs

Niklas Israelsson

1983

5km Herr

Axa Sportsclub

Niklas Johansson

1977

5km Herr

Skara

Nils Magnusson

2010

Knatteloppet

alingsås

Nils Tholén

2009

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF Friidrott

Nina Gleisner

1967

5km Dam

Vara

Noah Johansson

2010

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås

Noah Gustafsson

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Noah Falk

2016

Knatteloppet

Göteborg

Novalie Horn

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Ofelia Derenius

2012

Knatteloppet

Alingsås

Olga Lindblad

2011

Knatteloppet

Alingsås KIK

Oliver Beijer

2011

Knatteloppet

Skara

Oliver Hanning

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Olle Sjölin

2012

Knatteloppet

Alingsås

Olle Sylvén

2010

Barnloppet

Sävens BK

Olle Rylander

2013

Knatteloppet

Alingsås

Olle Ödling

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Olof Tholén

2008

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF Friidrott

Olov Sjöbergh

1963

10km Herr

Alingsås

Orsolya Melinda Sófalvi

1978

5km Dam

Alingsås

Oskar Olsenius

2012

Knatteloppet

Alingsås

Oskar Sjöberg

1995

5km Herr

Säve SK

Otis Åsèn

2014

Knatteloppet

Alingsås

Patrik Johansson

1967

5km Herr

Alingsås

Patrik Orberg

1984

10km Herr

Ljurhalla

Patrik Hedlund

1970

10km Herr

ALINGSAS

Patrik Ingemarsson

1969

5km Herr

Alingsås

Patrik Johansson

1985

5km Herr

Alingsås

Pauline Lagergréen

1989

5km Dam

Hyppeln

Pelle Ekblom

1970

5km Herr

Hemsjö

Per Lindberg

1974

10km Herr

Göteborg

Per Gustavsson

1973

10km Herr

Herrljunga CK

Pernilla Kraft

1972

5km Dam

Alingsås

Peter Andrén

1973

5km Herr

Alingsås Triathlonklubb

Peter Widholm

1971

5km Herr

Mölndal

Peter Lindqvist

1973

10km Herr

Floda

Peter Tobiasson

1976

5km Herr

Nödinge

Peter Eggert

1967

10km Herr

Gnosjö

Peter Håkansson

1964

10km Herr

Askim

Petra Kyrkander

1976

10km Dam

Borås

Pierre Lavaine

1967

10km Herr

Alingsås

Pierre Borg

1970

10km Herr

Trollhättan

Pontus Byberg

1981

10km Herr

Alingsås

Pontus Tobiassen

1994

10km Herr

Loipart AB / Alingsås

Pontus Lilja

1976

5km Herr

Alingsås

Pontus Hägg

1991

5km Herr

#springerförlinn

Raido Stenmark

1987

10km Herr

Stenmark club

Raija Pirttilampi

1959

Promenad

Göteborg

Ralf Larsson

1973

5km Herr

Herrljunga

raymond henriksson

1968

Promenad

torslanda

Rebecca Ciardo

2005

BarnOchUngdom Flicka

Loipart AB

Rebecca Gustafson

1990

10km Dam

Göteborg

Rebecca Risselborn

1978

5km Dam

Team Thun

Rebecca Havås

1970

10km Dam

Surte

Rebecka Johansson

1993

10km Dam

Borås

Rebecka Eriksson

1992

5km Dam

Partille

Rebecka Andreasson

1990

5km Dam

Borgstena

Reily Fred

2012

Knatteloppet

Borgstena

Richard Nylén

1983

10km Herr

Magra is

Richard Lindström

1985

10km Herr

Solvikingarna

Rickard Magnusson

1969

10km Herr

Alingsås

Rikard Erixon

1975

10km Herr

Alingsås

Robert Andersson

1977

5km Herr

bäneatleterna

Roger Johansson

1957

10km Herr

Mellerud

Roger Nyberg

1966

10km Herr

Vårgårda

Rolf Carlsson

1943

5km Herr

Alingsås

Ronia Gustafsson

1993

5km Dam

Alingsås KIK

Rose-Marie Olsson

1958

Promenad

Göteborg

Rut Magnusson

2012

Knatteloppet

Alingsås

Saga Hennings

2003

5km Dam

Alingsås KK

Salamat Gafurman

1993

Promenad

Gråbo

Sam Ynghammar

2012

Knatteloppet

Tinybrothers

Samuel Hjalmarsson

2000

10km Herr

Bergstena Kristinagården

Samuel Gleisner

2005

5km Herr

Vara

Samuel Ek

2009

Barnloppet

Landvetter

Samuel Svensson

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF friidrott

Samuel Källström

1988

10km Herr

Alingsås

Sandra Nilsson

1996

5km Dam

Alingsås KIK

Sandra Larsson

1985

5km Dam

Alingsås

Sandra Spector

1980

5km Dam

Alingsås

Sandra Skager

1977

10km Dam

Stenkullen

Sandra Olsson

1976

10km Dam

Torslanda

Sara Karlsson

1983

5km Dam

Trollhättan

Sara Derenius

1985

5km Dam

Akuten Alingsås lasarett

Sara Trané

1985

10km Dam

Runacademy IF

Sara Qvint

1986

10km Dam

Alingsås

Sara Todorovic

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Sara Olsson

1992

10km Dam

Alingsås Lasarett, Operation

Sara Brockmark

2010

Knatteloppet

Alingsås IF

Sarah Forster

1987

10km Dam

Alingsås

Sebastian Kedner

1997

5km Herr

Alingsås

Sebastian Swerin

1987

10km Herr

Floda

Sebastian Andersén

1984

5km Herr

JG

Sebastian Havås Klug

1993

10km Herr

Göteborg

Selma Wintå

2014

Knatteloppet

Nårunga

Shalom Muambay kalengay

2009

Barnloppet

Alingsås

Sigge Gullvén

2015

Knatteloppet

Tollereds IF

Signe Björkgren

2014

Knatteloppet

Alingsås

Sigrid Glans

2012

Knatteloppet

Tranemo

Simon Johansson

1990

5km Herr

Alingsås

Simon Bogeskär

2007

Barnloppet

Horsebay Track&Field

Simon Wikmar

2010

Knatteloppet

Alingsås

Simon Korn

1995

5km Herr

Alingsås

Simon Wallman

1993

10km Herr

OK Kullingshof

Simon Billberg

1997

5km Herr

Rävlanda

Simon Kvarntun

1986

5km Herr

Alingsås

Simon Qvint

1985

10km Herr

Alingsås

Sirianne Arvesved

1967

10km Dam

Skövde

Sirpa Magnusson

1972

10km Dam

OK Kullingshof

Sofia Rossäng

1970

5km Dam

Önnered

Sofia Berg

1979

10km Dam

Vara

Sofia Zimmermann

2010

Knatteloppet

Alingsås KIK

Sofia Grujovic

2006

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Sofia Gedgaudas

1981

10km Dam

Alingsås

Sofia Ekblom

2004

5km Dam

Hemsjö

sofia boström

1969

5km Dam

solvikingarna

Sofia Critchley

1981

10km Dam

Mariestad

Sofia Sandberg

1996

10km Dam

Alingsås

Sofia Eriksson

1987

10km Dam

Alingsås

Sofia Eriksson

1971

5km Dam

Stenkullen GOIK

Sofie Hermansson

1992

5km Dam

Herrljunga

Sofie Johdet

1992

5km Dam

Alingsås

Sofie Aggestam

1994

10km Dam

Runacademy IF

Sofie Forsberg

1994

5km Dam

Borås

Sophia Erixon

1985

5km Dam

Sparbanken Alingsås

Stanley Rossäng

1967

5km Herr

Önnered

Stefan Carlsson

1975

10km Herr

Vårgårda

Stefan Arff

1957

10km Herr

Alingsås

Stefan Arvidsson

1959

10km Herr

Kungälv

Stefan Gustafsson

1976

10km Herr

Alingsås

Stefan Haraldsson

1989

10km Herr

Skärhamn

Stefan Gillgren

1973

10km Herr

Runacademy IF

Stefan Beijer

1982

5km Herr

Skara

Stella Fred

2013

Knatteloppet

Borgstena

Stina Oscarsson

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Stina Persson

1986

10km Dam

Göteborg

stina eliasson

1995

5km Dam

SÄVSJÖ

Sunniva Jones

2012

Knatteloppet

Alingsås

Susann Tobiasson

1981

5km Dam

Hisings Kärra

Susanna Björkdahl

1974

10km Dam

Alingsås

Susanne Hayes

1979

5km Dam

Göteborg

Susanne Kjellberg

1962

5km Dam

Alingsås

Susanne Lundberg

1975

5km Dam

Gråbo

Susanne Andreasson

1968

5km Dam

Borgstena

Sussie Lindblom

1989

5km Dam

Göteborg

Svea Herbertsson

2009

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Sven Pettersson

1973

10km Herr

Alingsås KIK

Sven Tholén

2011

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF Friidrott

Särla Gedgaudas

2012

Knatteloppet

Alingsås

Teodor Madås

2002

5km Herr

Kungsbacka

Thelma Lindquist

2008

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Theo Nilsson

2013

Knatteloppet

Alingsås

Theodor Nordgren

2016

Knatteloppet

Alingsås KIK

Theodor Wickström

2011

Knatteloppet

Vårgårda

Theodore Isacsson

2013

Knatteloppet

Alingsås

Theres viberg

1984

5km Dam

Norrvirrdarna

Therese Nygård

1978

10km Dam

Alingsås

Therese Jacobsson

1978

10km Dam

Sollebrunn

Therése Andersson Ciardo

1970

5km Dam

Loipart AB

Therese Heed

1977

5km Dam

Alingsås KIK

Thomas Bergdahl

1975

10km Herr

DRT Kungsbacka

Thomas Lindqvist

1981

5km Herr

Börjessons Bil /Alingsås

Thore Holm

1952

5km Herr

Alingsås

Tiger Högström

2007

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås IF P07

Tilda Heed

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Tilda Bjelkemyr

2003

5km Dam

Alingsås KIK

Tilda Heed

2007

5km Dam

Alingsås KIK

Tilde Günzler

2011

Barnloppet

Lindome

Tilde Eriksson

2004

5km Dam

Alingsås KIK

Tilde Karlsson

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Tilde Strömberg

2013

Knatteloppet

Alingsås

Tim Jansson

2005

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås Triathlonklubb

Tim Mårtensson

1997

5km Herr

Hols IF

Tindra Rosén

2002

5km Dam

Alingsås KIK

Titti Törnvall

1972

10km Dam

Alingsås

Tobias Martis

1977

10km Herr

Stenkullen GoIK

Tobias Andersson

1974

10km Herr

Kungsbacka IF

Tobias Andreasson

1986

10km Herr

Spis

Tobias Andersson

1985

10km Herr

Göteborgs skidklubb

Tomas van Zalingen

1971

10km Herr

Lerum

tony gryte chenon

1965

5km Herr

alingsås

Tony Hillerstedt

1974

10km Herr

Lerum

Toraa Jacobsson

1987

5km Dam

Götene

Torbjörn Sandberg

1985

10km Herr

Ljung

Tova Jarnelid

2006

5km Dam

Loo

Tove Tuomi

1990

5km Dam

Torslanda

Tove Johansson

2010

Barnloppet

Alingsås

Tove Andersson

1985

5km Dam

Sollebrunn

Tove Håkansson

2013

Knatteloppet

Herrljunga

Trygve Finkelsen

1979

5km Herr

Göteborg

Tuva Jungqvist

2006

10km Dam

Alingsås

Tyra Linn

2005

5km Dam

Alingsås KIK

Ulf Timell

1985

10km Herr

Lonesome Runners

Ulf Engsmyre

1965

10km Herr

Göteborg

Ulf Niclasson

1966

10km Herr

Alingsås

ulrika glans

1983

10km Dam

Tranemo

Ulrika Andersson

1981

5km Dam

Alingsås

Ulrika Johansson

1989

10km Dam

Trollhättans Fältrittklubb

Ulrika Boehm

1980

5km Dam

Alingsås

Urban Olsson

1965

10km Herr

SKS

Valdemar Dubow

2011

Barnloppet

AIF Friidrott

Valentin Mellström

2013

Knatteloppet

Alingsås

Valter Johansson

2012

Knatteloppet

Grankullen

Vera Kirkbakk

2009

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

veronica nordström

1971

10km Dam

Torslanda

Veronica Nilsson

1971

10km Dam

IF Friskis&Svettis Vårgårda

Vicky Andersen

1989

10km Dam

AIF Friidrott

Victor Swenson

1997

5km Herr

Bollebygd

Victor César

2009

Barnloppet

Alingsås

Victoria Birath

1976

5km Dam

Alingsås

Victoria Lippens

1991

10km Dam

Vårgårda

Victoria Egerstad

2005

BarnOchUngdom Flicka

FBC Lerum

Vidar Zimmermann

2012

Knatteloppet

Öxabäck VIK

Vide Dubow

2014

Knatteloppet

Alingsås

Viktor Linde

1996

5km Herr

Sparbanken Alingsås

Viktor Björkgren

2010

Knatteloppet

Alingsås

Viktor Öberg

1993

10km Herr

Borås SK

Viktor Stenman

1996

Promenad

Börjessons Bil /Alingsås

Viktor Åhs

1994

10km Herr

Stampens Cykel / Alingsås

Viktor Nilsson

1990

10km Herr

Göteborg

Viktor Thun

1988

10km Herr

Serneke

Viktoria Bohlin

1975

5km Dam

Alingsås

Vilda Léonarde

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås

Vilgot Trygg

2015

Knatteloppet

Alingsås

Vilgot Rosén

2009

BarnOchUngdom Pojke

Alingsås

Ville Larsson

2005

5km Herr

Herrljunga

Vilma Frost

2007

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Vilma Johansson

2008

Barnloppet

Alingsås

Vilmer Nordlund

2007

Barnloppet

Alingsås Friidrott

Vincent Sivelä

2003

5km Herr

Jyväskylä

Viola Åhlvik

2012

Knatteloppet

Alingsås

Walter Pariona

1979

5km Herr

Göteborg

William Andersson

2015

Knatteloppet

Alingsås

William Lundmark

2002

5km Herr

Alingsås segelsällskap

William Jacobsson

2010

Knatteloppet

Alingsås

Wilma Holm

2006

5km Dam

Herrljunga

Wilma Blohm

2007

5km Dam

Bollebygd

Wilma Andersson

2010

Knatteloppet

KIK

Wilma Nilsson

2000

10km Dam

Alingsås KIK

Wilma Miglavs

2006

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Wilma Hansson

2006

BarnOchUngdom Flicka

Alingsås KIK

Wilma Hansson

2006

10km Dam

Alingsås KIK

Wilma Sandell

2012

Knatteloppet

Alingsås

Yasuharu Otaki

1975

5km Herr

Ingared

Yvonne Olsson

1967

10km Dam

Alingsås

Åke Sylvén

2014

Knatteloppet

Sävens BK

Åsa Korpås

1977

5km Dam

Alingsås KIK

Åsa Lindström

1982

10km Dam

Alingsås

Åsa Berglund Nymsn

1964

5km Dam

Torslanda

LagnamnKontaktnamn

ABB 1

Alfred Björback

ABB 2

Alfred Björback

Alingsås KIK lag 1

Jessica Pettersson

Alingsås Löpargrupp

Stefan Engelbrektsson

Bil-Nilsson 1

Rasmus Svantesson

Bil-Nilsson 2

Rasmus Svantesson

Bil-Nilsson 3

Rasmus Svantesson

Bräcke diakoni

Karin Aneland-Thern

Dem tre musketörerna

Helena Kanebratt

Endorfin Grabbar

Emma Hurtig

Hjälmareds Folkhögskola

Johanna Alfridsson

NKT

Oliver Raquet

PS Partner Grön

Mats Törn

PS Partner Rosa

Mats Törn

PS Partner Svart

Mats Törn

PS Partner vit

Mats Törn

Super hero training squad

Gabriella Di Feola

Tommy Byggare 1

Helena Gustavsson

Tommy Byggare 2

Helena Gustavsson

Valöns Simsällskap

Love Brovik

Valöns Simsällskap 2

Berenice Brovik van Heesch

Varholmen

Håkan Kristiansen

Till toppen